نرم افزار زمانبندی کلاس ها

نرم افزار زمانبندی کلاس ها، نرم افزاری است که با استفاده از راهکارهای هوشمند به کمک دانشگاه ها و همچنین موسسات آموزشی و … می آید و به آنان کمک می کند تا بتوانند زمانبندی بدون خطا را برای دانشجویان و اساتید انجام دهند و برای این کار کمترین وقت و انژری را صرف کنند.
این نرم افزار قابلیت سفارشی سازی را نیز برای هر واحد آموزشی دارد تا بتواند انعطاف کاملی نسبت به آن مرکز از خود نشان دهد.

امکانات این برنامه:

  1. قابلیت ثبت مشخصات کامل اساتید.
  2. قابلیت معرفی کلاسها ، درس ها ، رشته و ترم تحصیلی برای هر چه دقیق تر شدن زمانبندی .
  3. یافتن کلاسهای خالی در بازه زمانی خاص
  4. چاپ انواع برنامه کلاسی
  5. امکان تهیه برنامه امتحانی به صورت خودکار و یا دستی
  6. جلوگیری از انواع خطاهای انسانی از جمله تداخل کلاس ها، شناسایی تعطیلات، شناسایی تاریخ با روز هفته ، پر شدن ظرفیت کلاس و..
  7. جلوگیری از تداخل زمان بندی برنامه های کلاسی ، به صورت اتوماتیک.
  8. قابلیت تهیه ی برنامه ها ی کلاسی اساتید و دانشجویان در ترم های تعیین شده در قالب بسیار مناسب.
  9. قابلیت معرفی کاربر برای جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز .
  10. توانایی پشتیبان گیری از اطلاعات ثبت شده به صورت اتوماتیک و یا دستی
View this post on Instagram

#نرم افزار #زمانبندی #موسسه #آموزش #عالی #غیرانتفاعی #تعالی نرم افزار زمانبندی کلاس ها، نرم افزاری است که با استفاده از راهکارهای هوشمند به کمک دانشگاه ها و همچنین موسسات آموزشی و … می آید و به آنان کمک می کند تا بتوانند زمانبندی بدون خطا را برای دانشجویان و اساتید انجام دهند و برای این کار کمترین وقت و انژری را صرف کنند. این نرم افزار قابلیت سفارشی سازی را نیز برای هر واحد آموزشی دارد تا بتواند انعطاف کاملی نسبت به آن مرکز از خود نشان دهد. 🖍 قابلیت ثبت مشخصات کامل اساتید. 🖍 قابلیت معرفی کلاسها ، درس ها ، رشته و ترم تحصیلی برای هر چه دقیق تر شدن زمانبندی . 🖍 یافتن کلاسهای خالی در بازه زمانی خاص 🖍 چاپ انواع برنامه کلاسی 🖍 امکان تهیه برنامه امتحانی به صورت خودکار و یا دستی ‎#desktop #app #cilix #application #اپلیکیشن #nice #smart #نرم_افزار #سازمانی #سیلیکس ‎‏ #هوشمند #تجاری #ecomerce #professional #ai #c #sharp #dotnet #windows #university #college #management

A post shared by Cilix (@cilixcorp) on

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *